Hakkımızda

Hakkımızda

Halı Yıkama Fabrikası ANKARA yılların getirdiği tecrübe ile birlikte profesyonel ekibimiz siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermektedir.Ankara'da ilklerden olan teknolojiye ayak uyduran halı yıkama modern makinaları ile en iyi ve kaliteli hizmeti sunmaktadır. Halı Yıkama Fabrikası ANKARA ile çalıştıktan sonra aklınıza başka bir firma gelmeyecektir. Sunduğumuz hizmetin kalitesi ile müşterilerimiz %100 memnun kalmaktadırlar. Çalışanlarımızın güler yüzlü tecrübeli ve profesyonel elemanlardan oluşması ve müşterilerimiz ile iyi iletişimi size verdiğimiz hizmeti ikiye katlamaktadır.

Halılarınız, battaniye ve yorganlarınız adresinizden alınarak temiz ve pırıl pırıl yıkanarak tekrar adresinize tamamen ücretsiz olan servisimizle teslim edilmektedir. Halılarınız, battaniyeleriniz, koltuk ve yataklarınız ilk günkü gibi yeni olacaktır.

Halı Yıkama Fabrikası ANKARA olarak müşterilerimizi %100 memnun etme çabası içerisinde olurken değerli müşterilerimiz temiz ve sağlıklı yaşamanın keyfine bakın.